تلفن تماس با شرکت آلما شبکه:

66595894

66595651


 

گوگل پلاس آلما شبکه

کانال تلگرام آلما شبکه

اینستاگرام آلما شبکه

ربات تلگرام آلما شبکه

فیسبوک آلما شبکه

لینکدین  آلما شبکه

توئیتر آلما شبکه

 

 مراکز داده - تخصص متمرکز:
 نهادینه سازی یک مرکز داده کارآمد، چه در هنگام پیاده سازی و اجراء و چه در زمان پیکریندی و تنظیم مجدد، نیزامند به ارائه راه حل های فنی و تخصصی می باشد. به کارگیری و نصب مجموعه کاملی از محصولات یک برند تجاری مشخص، امکان ایجاد سطح بالایی از امنیت در مرکز داده را فراهم می نماید. کمپانی لگراند به منظور تحقق این امر، تئانایی لازم را هم در زمینه ارائه طیف متنوعی از محصولات و هم در زمینه عرضه راه حل های فنی و تخصصی دارا می باشد.

         

  بهره وری در مصرف انرژی:
 همانطور که می دانیم مراکز داده، مقدار بسیار بالایی انرژی مصرف می کنند. امروزه نتایج زیست محیطی مصرف بی رویه انرژی به طور فزاینده ای مورد توجه قرار گرفته است. بدین منظور بهینه سازی مصرف انرژی و حرکت به سمت کاهش هزینه ها به یک ضرورت و اصل اولیه تبدیل شده است، آنچنانکه در مرحله طراحی ساختمان می بایست از همان ابتدا معیار ها و ضوابط بهره وری انرژی در نظر گرفته شود. سنجش و اندازه گیری مصرف روزانه انرژی یک اصل مطلق می باشد، به همین منظور لگراند با ارائه تجهیزات تخصصی در این زمینه، کاربرانش را در دستیابی به این آرمان یاری می رساند، چرا که کمپانی لگراند، عضوی از اعضای شبکه سبز می باشد.

 

 مدیریت انرژی:
 علاوه بر نیاز به محدود کردن انتشار گازهای گلخانه ای، حل نمودن معضل افزایش هزینه هایی انرژی، نیازمند دیدگاه و تفکر مدیران مراکز داده و سرمایه گذاری آن ها در استفاده بیشتر از سیستم های خنک کننده دستگاه ها و بهره وری در مصرف برق به منظور کاهش مخارج و هزینه های مربوط به مصرف انرژی می باشد. همزمان با این روند و تبدیل و ارتقای سرورهای جدید به سرورهای قدرتمند با مصرف انرژی بسیار بالا، بهینه سازی مصرف انرژی در تاسیسات مربوط به دیتا سنتر و مراکز داده بیش از پیش حیاتی و مهم جلوه می کند.

 
 

 تداوم کسب و کار و فعالیت تجاری:
 نظارت بر پروژه ها، رسیدگی به تمامی فرآیندهاف پروسه ها و خدمات از جمله پژوهش، تولید، تحویل و ارائه خدمات متنوع به مشتریان، کمپانی لگراند را به عنوان یک مجموعه تمام عیار خدماتی معرفی نموده است. مجموعه ای که با دقت در انتخاب شرکاء و همکاران خود در هر مرحله از مسیر، مقدور به ارائه طیف گسترده ای از خدمات می باشد.

 

 عملکرد فوق العاده:
 کمپانی لگراند با ارائه طیف گسترده ای از محصولات و راه حل های سیستماتیمک از جمله سیستم های کابل کشی، برق، باس بار، یو پی اس، ترانسفورماتورها، خازن و انواع مهارها، سطح بالایی از دوام و عملکرد اجرایی لازم برای نصب و راه اندازی مراکز داده را فراهم نموده است.

 

 ALMA Co. Design@almanet.ir - Iran Legrand Distributor