گوگل پلاس آلما شبکه

کانال تلگرام آلما شبکه

اینستاگرام آلما شبکه

ربات تلگرام آلما شبکه

فیسبوک آلما شبکه

لینکدین  آلما شبکه

توئیتر آلما شبکه

 


 

تلفن تماس با شرکت آلما شبکه:

66595894

66595651

 

 اتاق سرور:
 اتاق سرور، قطب و هسته مرکزی یک دیتا سنتر می باشد، از اینرو خنک نگه داشتن سرورها به منظور حفظ خود کارایی و عملکرد مراکز داده، امری بسیار حیاتی و ضروری محسوب می‌شود.

         
         
 1- سیستم خنک کننده:
 لگراند، برای خنک نگه داشتن سرورها در محیط های گرم و سرد راه حل های مخصوص خود را ارائه می دهد. این سیستم ها قابلیت خنک کنندگی 30 کلیووات در هر رک را دارا بوده و تا 1200 کیلوگرم مقاومت را تحمل می نمایند.
         

 2- سینی کابل:
 سینی های کابل و داکت های لگراند، ارائه شده در انواع ورقه فولادی و سیم های توری، قابلیت به کارگیری در تمام موارد را دارا می باشند. لگراند به عنوان یک شرکت پیشرو در زمینه سینی های کابل، طیف وسیعی از خدمات را به منظور دستیابی به امنیت در نصب برای کابل های مسی و فیبر نوری ارائه نموده است. راه حل های عرضه شده توسط این شرکت ترکیبی مبتکرانه از عملکرد بالای الکتریکی و مکانیکی می باشند.

         

 3- تامین حفاظت و امنیت:
 دوربین های مداربسته - کنترل دسترسی
 مرکز داده، مناطقی بسیار حساس از لحاظ امنیتی بوده، در نتیجه به کارگیری راه حل های حفاظتی ایمن و کارآمد امری حیاتی ارزیابی می شود. کمپانی لگراند با تکیه بر کارایی بالا و انعطاف پذیری در سیستم های کنترل و نظارت تصویری خود راه حل های جامعی در زمینه کنترل از راه دور و نظارت بر اتاق های RT و رک های سرور ارائه داده است.

         

 4- سیستم کابل کشی:
 لگراند با در نظر گرفتن محدوده ای خاص برای کارایی مراکز داده خود، راه حل های جامع و کاملی را ارائه کرده و با تضمین عملکرد خود تا بیشتر از 10Gbps برای کابل های مسی و 40 تا 100Gbps برای فیبر نوری محصولات خود را گارانتی نموده است.

         

 5- سیستم باس بار (شینه بندی):
 سیستم ترانکینگ تباس بار، به عنوان ایمن ترین و قابل اعتمادترین روشها برای توزیع جریان های برق شناخته شده است. یه همین منظور کمپانی لگراند سیستم های کامل توزیع جریان برق با پوشش دهی 5000 آمپر را ارائه می دهد. سیستم های ترانکینگ باس بار چه به هنگام استفاده به منظور اتصال ترانسفورماتورها به برد و تابلوی اصلی توزیع برق و چه به هنگام اتصال منبع تغذیه به رک های سرور و یا سیستم های روشنایی، به سرعت و با انعطاف پذیری بالا قابل نصب و تنظیم مجدد در صورت نیاز می باشند.

 

 ALMA Co. Design@almanet.ir - Iran Legrand Distributor