تلفن تماس با شرکت آلما شبکه:

66595894

66595651

گوگل پلاس آلما شبکه

کانال تلگرام آلما شبکه

اینستاگرام آلما شبکه

ربات تلگرام آلما شبکه

فیسبوک آلما شبکه

لینکدین  آلما شبکه

توئیتر آلما شبکه

 

عملکرد تضمینی سیستم‌های لگراند
 اجزاء و اتصالات LCS2، توسط آزمایشگاه‌ها و لابراتوارهای مستقل و معتبر، تحت آزمون‌های ETL، 3P Third Party Testing مورد سنجش و اندازه‌گیری قرار گرفته و تایید شده اند که خود اعتباری بر عملکرد سه گانه و برجسته این سیستم می‌باشد. برای نمونه به کارایی و عملکرد بالای انتقال و مخابره در
Cat6A سهولت نصب و راه اندازی و تعمیر و نگهداری آن می‌توان اشاره نمود.
 
1- کارایی انتقال و مخابره در Cat6A:
 2- نصب، راه اندازی و اجرا:
 در سیستم LCS2 لگراند، مقادیر آزمایش شده به طور گسترده‌ای فراتر از الزامات و استانداردهای ISO11801 ظاهر شده‌اند. در نتیجه به هنگام نصب و راه اندازی، قابلیت تطابق با شدیدترین محدودیت‌ها و الزامات در ایمن‌ترین سطح را برای استفاده کنندگان فراهم آورده است.
 3- نگهداری و تعمیرات:
 لگراند با ارائه گارانتی و تضمین 20 ساله بر روی کارایی و کاربرد سیستم‌های LCS2 خود، بر ثبات و دوام محصولات خود صحه می‌گذارد.
 نکته: تمامی محصولات LCS2 مطابق با استاندارد RoHs می‌باشد.

محصولات LCS2 - از اتاق TR تا ایستگاه کاری
 ▪ محصولات ارائه شده توسط سیستم کابل کشی LCS2:
 لگراند برای بهینه سازی و افزایش کیفیت عملکرد خود، محصولات جدید LCS2 را در کلاس‌ها و دسته بندی‌های متنوع به سان اجزای منسجم یک سیستم طراحی نموده است.
 از این دست محصولات می‌توان به LCS2 Cat6A (با بسامد 500 مگاهرتز) Cat6 (با بسامد 250 مگاهرتز) و Cat5e (با بسامد 100 مگاهرتز) اشاره نمود. این سیستم‌ها که کاملاً مناسب کابل‌های مسی هستند، به همان میزان با کابل‌های فیبر نوری سازگار می‌باشند.
▪ انسجام سیستم‌ها در لگراند:
 سیستم‌های جدید LCS2 قابلیت ادغام و هماهنگی کامل با سایر راهکارهای ارائه شده توسط لگراند از جمله سیستم‌های ترانکینگ DLP، لوازم و متعلقات مربوط به کابل کشی و سیستم مدیریت کابل را دارا می‌باشد.
 در راستای همگرایی و یکپارچه سازی درون شبکه‌ای IP Telephony، IP Remote Monitoring، IP Access Control نیز در زمره اجزای سیستم‌های LCS2 قرار می‌گیرند.

 سیستم جدید کابل کشی لگراند LCS2

 

 ALMA Co. Design@almanet.ir - Iran Legrand Distributor