تلفن تماس با شرکت آلما شبکه:

66595894

66595651

گوگل پلاس آلما شبکه

کانال تلگرام آلما شبکه

اینستاگرام آلما شبکه

ربات تلگرام آلما شبکه

فیسبوک آلما شبکه

لینکدین  آلما شبکه

توئیتر آلما شبکه

 

 

 اتاق فنی TR:
 مهمترین و اساسی ترین بخش یک دیتا سنتر، اتاق فنی آن است، که می بایست به منظور توزیع و حفاظت از زیرساخت های برقی و الکتریکی کل ساختمان طراحی و تجهیز شود، همچنین در این بین ملاحظات مربوط به کیفیت انرژی و کاهش مصرف آن نیز نباید نادیده انگاشته شود.

         

 1- ترانسفورماتورهای خشک:
 لگراند انواعی از ترانسفورماتورها با کارایی بالا را ارائه نموده است که با قابلیت اطمینان قادر است تمامی نیازهای دیتاسنتر را مرتفع سازد. این ترانسفورماتورها به هم پیوسته بوده و استفاده از آن ها بسیار آسان است، ترانسفورماتورهای نوع خشک 20000 کلیوولت آمپر به هنگام غیر فعال بودن تاسیسات دیتا سنتر، سبب بهره وری انرژی و کاهش مصرف در طول فازها می شود.
 همچنین این رانسفورماتورها با مقاومت فوق العاده خوب خود در برابر جریان های کوتاه موجب کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری شده، قابلیت بازیافت و خاصیت غیر آلایندگی از دیگر مشخصات این ترانسفورماتورها می‌باشد.

     
         

 2- سیستم های محافظت جان/ قطع کننده های جریان:
 سیستم های MCCBS، به منظور تضمین ایمنی افراد و اموال و همچنین استمرار تداومخدمات بکار گرفته می شوند. لگراند طیف وسیعی از سیستم های محافظ جان تا جریان6300 آمپر آمپر ارائه داده است. این مدل های عبارتند از DMX3، DPX، DX این محصولات با تضمین بالاترین سطح از عملکرد، عملیات اجرا، نگهداری و ارتقای نصب را تسهیل می نمایند.

     
         

 3- سنجش و نظارت:
 دستگاه اندازه گیری و سنجش، دستیابی به اطلاعات مربوط به مصرف انرژی را امکان پذیر ساخته و با اجرای اقدامت اصلاحی، هزینه های مصرف را به حداقل می رساند. ایستگاه های هوشمند بازخوانی مرکزی و دستگاه های توان سنج تعبیه شده در تابلوی اصلی توزیع برق LV مصرف انرژی را نظارت، ارزیابی و کنترل می نمایند.

     
         

 4- سیتم برق اضطراری (یو پی اس)
 در انتخاب و بکارگیری منابع برق اضطراری (یو پی اس)، در نظر گرفتن ابعاد مناسب و صحیح، همچنین میزان کارایی در هر دو مدل ماژولار و معمولی از موارد بسیار ضروری می باشد. محصولات یو پی اس امکان کاهش الکتریسیته مصرفی را فراهم می اورند، همچنین به طور کلی به بهبود بهره وری انرژی می انجامند. (99 درصد در حالت ECO و 95 درصد در حالت آنلاین).

     
         

 5- کیفیت انرژی:
 سیستم های نگهدارنده، ذخیره سازی انرژی، میزان بهره وری و عملکرد تاسیسات الکترونیکی را به طرز قابل توجهی، افزایش می دهند. خارن های کمپانی لگراند، به کاهش مصرف انرژی، بالا بردن ضریب قدرت و طولانی نمودن چرخه عمر سرویس دهی تاسیسات کمک شایانی نمودن است.

     

 

 ALMA Co. Design@almanet.ir - Iran Legrand Distributor