تلفن تماس با شرکت آلما شبکه:

66595894

66595651

گوگل پلاس آلما شبکه

کانال تلگرام آلما شبکه

اینستاگرام آلما شبکه

ربات تلگرام آلما شبکه

فیسبوک آلما شبکه

لینکدین  آلما شبکه

توئیتر آلما شبکه

 

 نقش شبکه های هوشمند در مدیریت مصرف انرژی:
 امروزه با گسترش تقاضای انرژی در کل جهان و تخمین افزایش دو برابر شدن این مصرف طی 30 سال آینده توسط کارشناسان، مفهوم و طرح جدیدی به نام شبکه های هوشمند توسط ایالات متحده ارائه شده است، که به یک موضوع و مقوله جهانی و همگانی تبدیل شده است.
 
مفهوم و مفهوم شبکه های هوشمند:
 شبکه های هوشمند را می توان به عنوان نسل جدیدی از شبکه ها در حوزه برق و الکترونیک، توصیف نمود. این شبکه ها که ترکیبی از توزیع قدرت با قابلیت برقرای ارتباط مابین داده های زیرساختی می باشند و مجهز به سیستم آنی کنترل و نظارت دقیق بوده و توانایی تعدیل و برابر سازی عرضه و تقاضای مصرف انرژی را دارا می باشند. لازم بذکر است در حال حاضر با عدم تعادل فاحشی مابین تقاضای انرژی از یک سو و عرضه محدود آن از سوی دیگر مواجه هستیم.
 هدف از بکارگیری شبکه های هوشمند پیش بینی و کنترل تغییرات در تقاضای انرژی و جلوگیری از مصارف بی رویه و تسهیل و افزایش تولید انرژی در بازه زمانی کوتاه می باشد. بدین ترتیب شبکه های هوشمند موجب تسهیل بهره برداری از ساختمان های اداری - تجاری و کنترل مصرف در ساختمان های مسکونی می شوند.

         

 راه حل های لگراند:
 شرکت لگراند با طراحی و ارائه راه حل های کارپسند، به منظور اطلاع رسانی از نحوه مصرف انرژی، کاربران را در کنترل نصب و راه اندازی سیستم، همچنین کاهش کلی تقاضای انرژی و مصرف آن در ساختمان های مسکونی و تجاری یاری می رساند.
 بدین روش، ساکنین یک مجتمع، با آگاهی از وضعیت مصرف انرژی برق ساختمان به سهولت قادر به تنظیم الگوهای رفتاری و مصرفی خود خواهند بود.
 
دستگاه های سنجش و اندازه گیری - کنترل کننده:
 اولین اقدام در هر ساختمان، تشخیص دقیق وضعیت فعلی و سنجش و ارزیابی آن است. برای دستیابی به این هدف، لگراند طیف گوناگونی از دستگاه ها و یونیت های سنجش انرژی، تجزیه و تحلیل کنترل کننده های مصرف را فراهم و ارائه نموده است.

   

 

 ALMA Co. Design@almanet.ir - Iran Legrand Distributor